Ratlankių remontas

Ratlankius remontuojame jau 20 metų, viskas prasidėjo dar nuo Vaz, Volga, Moskvič automobilių. Metams bėgant keitėsi automobiliai, keitėsi ir mūsų darbo stilius bei aparatūra. Šiai dienai ne tik lyginame, bet ir viriname lengvo lydinio ratlankius bei įstatome išlaužtas detales.Tap pat tekiname lygias ir sferines plokštumas, didiname centrines skyles ir gaminame centruojančius žiedus.

Daugiau...

Padangų montavimas

Musų padangų montuotojai turi didelę darbo patirtį šioje srityje todel visuomet patars kokias padangas geriausia deti jusų automobiliui.Subalansuos ir sumontuos su patikima ir pasaulyje žinoma ratų serviso įranga.

Daugiau...

Ratų suvedimas

Ratų suvedimo stendas: Hunter (USA). Darbo patirtis 20 m.

Daugiau...

Aliuminio virinimas

Patikėkite aliuminio virinimo darbus mūsų profesionalams ir džiaukitės nepriekaištingai atliktais darbais. Mes specializuojamės aliuminio suvirinime, todėl turime reikiamos patirties šiuos darbus atlikti greitai ir kokybiškai.

Daugiau...

Padangų pardavimas

Daug skirtingų padangų modelių automobiliams. Galite rasti ir padangas mikroautobusams, visureigių padangas (4x4 padangos), padangas kemperiams bei automobilių priekaboms. Rinkitės pagal sezoniškumą (vasarinės padangos bei žieminės ar universalios padangos).

Daugiau...